Codev - Severek Kodlayanlar

Yazılım projelerinizde en iyi sonucu almanız için çalışıyoruz

Codev Reklam ve Yazılım Hizmetleri, 2016 yılında markası tescillenerek temelleri atılmış. 2021 yılında 10 yılı aşkın deneyime sahip kurucu ve ekibiyle birlikte İstanbul, Ataşehir'de çalışma hayatına başlamıştır.

Codev, müşteri memnuniyetini öncü alan anlayışıyla; tüm Türkiye'deki kurumsal firmaların yazılım ihtiyaçlarına çözümler üretmek, yaratıcı ve inovatif fikirleri hayata geçirmek, hayata geçirilmiş yaratıcı fikirleri, yaratıcı reklamlarla hedef kitleye ulaştırmak amaçlarıyla çalışan bir reklam ve yazılım firmasıdır.

Biz, tekrar tekrar yaptığımız şeyleriz. Demek ki, mükemmellik bir eylem değil, alışkanlıktır.

Will Durant - The Story of Philosophy, 1926

Misyon

Müşterilerimizin iş süreçlerini kolaylaştırmayı veya ürün ve hizmetlerini hedef kitleleriyle buluşturmayı amaçlayan, kaliteli ve sürdürülebilir projelere imza atmak.

Ürettiğimiz yazılım ve reklam çözümlerinin insan hayatını kolaylaştırması, iş süreçlerini hızlandırarak ekonomi çarkına katkı sağlaması Codev ekibini heyecanlandıran en temel motivasyondur.

product

Vizyon

Sürekli kendini yenileyen ve gelişen teknolojiye adapte olan,

Sektöre yeni yetenekler kazandırmayı kendine ilke edinmiş, bilginin ve deneyiminin aktarılarak; gelişime katkı sağlayacağı ilkesine daima inanan, inandığı değerleri korumayı sürdüren, sektöründe ürettiği çözümlerle anılan saygın uluslararası bir kurum olmak vizyonuyla çalışıyoruz.

product

Projenizin Codev ile Hayat Bulmasını İster Misiniz?

Kurumsal ihtiyaç ve proje fikirlerinizi önemsiyoruz. Codev ile ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek veya proje fikirlerinizi hayata geçirmek isterseniz, sizlere bir form uzaklığındayız.

Tarafınıza en yakın mesai saatleri içerisinde dönüş yapılmaktadır.

KVKK Aydınlatma Metnini okudum ve kabul ediyorum.